Фізичне виховання: напрям роботи, наші чемпіони

Фізичне виховання, спортивно-масова робота, масовий спорт в Одеському технічному коледжі базується на Законах України і здійснюється на підставі вимог державного стандарту, галузевих стандартів та стандартів вищої освіти вищих навчальних закладів, затверджених законодавством.


Комісія фізичного виховання ОТК ОНАХТ – це учбово – методична структура, яка направлена на залучення студентів до занять з фізичної культури та спорту.


Одним із найважливіших елементів роботи комісії фізичного виховання є розвиток фізичних і морально-етичних якостей, формування гідних та яскравих особливостей, виховання у студентів цілеспрямованості, впевненості, волі, зміцнення здоров’я.


Фізичне виховання у ОТК ОНАХТ забезпечує різноманітну фізичну та спортивну підготовку студентів, підвищує рівень функціональних можливостей, формує свідомі відношення до рухової активності. Академічні заняття з фізичного виховання проводяться на протязі чотирьох років навчання. Для студентів , які за станом здоров’я не можуть залучитися до загальних занять, на комісії створено спеціальне відділення.


В ОТК ОНАХТ працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільний теніс, шахи, шашки, футбол, аеробіка, легка атлетика, атлетична гімнастика, до яких зараховуються студенти всіх курсів з урахуванням їх фізичних здібностей і вподобань.


За планом комісії фізичного виховання проводиться Спартакіада ОТК з 7 видів спорту, кубках з футболу та фудзалу, кубок з стрідболу, воєнно-спортивне свято «Козацькі забави» серед І курсів, спортивний конкурс з аеробіки, Спартакіада серед викладачів та співробітників.


На даний час у складі циклової комісії працює 6 кваліфікованих викладачів і 1 лаборант. Вони професійно об’єднують учбову роботу зі спортивно-масовою. Викладачі комісії проводять значну роботу з відділеннями ОТК ОНАХТ що спрямована на пропаганду здорового способу життя та на підвищення своїх спортивних досягнень. Найкращим показником роботи циклової комісії є зріст спортивної майстерності студентів, участь студентів у змаганнях різного рівня, міцне здоров’я і здоровий спосіб життя.Студенти-спортсмени ОТК беруть участь в Обласній Спартакіаді ВНЗ І-ІІ р.а. з 12 видів спорту, у обласній Олімпіаді серед ВНЗ. Збірні команди ОТК з різних видів спорту у комплексному заліку завойовували золоті, срібні та бронзові медалі. І на протязі 5-х років є чемпіонами Обласної Спартакіади.


Найкращі спортсмени ОТК ОНАХТ:У спортивному житті коледжу приймають активну участь і наші викладачі, які щорічно беруть участь у Спартакіаді викладачів коледжу.