Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

25 грудня 2016

У грудні 2016 року під керівництвом викладачів циклової комісії легкої промисловості Кузнецової Поліни Валентинівни та Ніколаєвої Олени Миколаївни до Львову з метою участі у VI Всеукраїнському конкурсі студентів-дизайнерів одягу серед навчальних закладів «Битва модельєрів» в рамках ХХІІІ Всеукраїнської виставки «Стиль-2016» відправилися прийняти участь 24 студента І – ІV курсів спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Львівським коледжем легкої промисловості КНУТД за підтримки Департаменту економічної політики Львівської міської ради у рамках Форуму моди та краси у клубі «Picasso» була організована унікальна подію у форматі fashion show. Участь у конкурсі брали представники 18 навчальних закладів 11-ти міст України, зокрема Львів, Житомир, Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Хмельницьк, Червоноград, Тернопіль, Херсон, Кривий Ріг.

Студенти одеського технічного коледжу ОНАХТ приймали участь в конкурсі з 4 колекціями одягу та взуття. В номінації «Етно-стиль» Матковський Павло – студент групи 4МК-13 представив колекцію сучасного одягу «Дорога в Дублін» (керівник – Нагорна Л.О.), в номінації «Модний образ» колекцію взуття та шкіргалантерейних аксесуарів «Світанок» представляв творчій колектив студентів спеціальності «Виготовлення виробів із шкіри» під керівництвом нашій випускниці Федорішиної Наталії та колекцію молодіжного одягу «М’ятний Бриз» – творчій колектив студентів спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» під керівництвом Ніколаєвої О.М., а в номінації «Час Різдва» – студентка гр. 4МК-13 Думанська Діана колекцію святкового вбрання «Золота Розсип».

Всі студенти-модельєри отримали Дипломи лауреатів конкурсу. Колекція «Світанок» стала улюбленцем всіх глядачів, і отримала Спеціальний приз.