<<< Новини

Екскурсія студентів ОТК на Одеський міський молочний завод №1

21 квітня 2017

У квітні відбулася екскурсія студентів навчальних груп 4МХ-48 та 4МХ-49 на діюче підприємство – Одеський міський молочний завод №1. Молочний завод №1 – це нове Одеське підприємство, яке демонструє можливість сплаву сучасних технологій і традиційних жорстких систем контролю якості продукції.

У квітні відбулася екскурсія студентів навчальних груп 4МХ-48 та 4МХ-49 на діюче підприємство – Одеський міський молочний завод №1.

Молочний завод №1 – це нове Одеське підприємство, яке демонструє можливість сплаву сучасних технологій і традиційних жорстких систем контролю якості продукції.

Стратегія заводу націлюється на виняткове забезпечення місцевого населення натуральною продукцією. «Коротке плече» доставки готового продукту не вимагає довгострокового зберігання і, відповідно, усуває необхідність застосування технологій стабілізації і консервації.

Тому продукція «ГМЗ» - натуральна, з мінімальними термінами зберігання. Це тонке поєднання найвищих смакових характеристик і збережених норм і традицій. Продукція проходить найсуворіший контроль якості і справедливо цінується споживачами.

Виробництво здійснюється згідно з державними стандартами якості України (ДСТУ) з використанням технології «м'якої пастеризації» молока. Подібні режими нейтралізують хвороботворні мікроорганізми. При цьому корисна флора, білки і вітаміни, необхідні для людини, зберігаються в незмінному стані. Подібного результату неможливо досягти при інших способах пастеризації, збільшують терміни зберігання молока.

Продукція ТОВ «Гормолзавод» пройшла спеціальні дослідження в НДІ харчування Міністерства охорони здоров'я України та рекомендована до щоденного вживання в харчуванні населення.

Знайомство з діючим сучасним виробництвом було змістовним, цікавим і корисним для майбутніх фахівців.