<<< Новини

Література – є найбільшою скарбницею мудрості

26 квітня 2017

Знайомлячись з літературою рідного краю та з творами письменників зарубіжних країн, ми вивчаємо власну історію, поринаємо у вир тогочасних подій і черпаємо звідтіля дорогоцінну мудрість наших пращурів.

Література – є найбільшою скарбницею мудрості, що відкрита для кожного

Знайомлячись з літературою рідного краю та з творами письменників зарубіжних країн, ми вивчаємо власну історію, поринаємо у вир тогочасних подій і черпаємо звідтіля дорогоцінну мудрість наших пращурів. На сторінках книг ми знаходимо думки великих людей, що здатні докорінно змінити наше життя. Ми вчимося бачити світ з інших сторін і віднаходити у всьому щось нове, таке незвичне і таке близьке до нашого серця. Сьогодні все менш популярним стає читання книг, тим паче за шкільною програмою. Але, дякуючи викладачам коледжу, які прищеплюють інтерес до творчого слова, багато хто зі студентів почав по-новому відкривати для себе світ літературної спадщини.

23 квітня студенти групи 1ТХ-70 під керівництвом викладача ОТК ОНАХТ Бурундукової М.М. відвідали Одеський державний літературний музей.

Літературний музей нашого міста є одним з найбільших регіональних літературних музеїв України. Його експозиція налічує двадцять залів. Кожен зал – це художній образ десятиліття, якому він присвячений. Студенти активно поділилися своїми враженнями від побаченого.

«Екскурсія збагатила наші знання про літературу загалом і зокрема про творчість Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Олександра Довженка, Валентина Катаєва, Володимира Маяковського та ін., - захоплено говорить Таміла Палій. - Вразили ті факти, яким цікавим є літературний доробок літераторів ».

Єлизавета Борцова з великим захопленням повідомила : « За час навчання в коледжі я почала читала значно більше творів, чим в школі. Побачене та почуте в музеї додало мені наснаги і бажання читати літературу, а не просто виконувати домашні завдання з предмета».

Цікавими були виставки, експозиції та й самі зали зачаровують архітектурою, беруть в полон свого словесного світу.

Читаймо друзі, станемо духовно багатшими, мудрішими!!!