Одеський технічний коледж

Одеської національної академії харчових технологій

<<< Новини

22 березня 2017

Кожної весни, на початку березня, ми знову і знову звіряємо своє життя за Т. Шевченком. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах. Творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. З упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

І, щоб глибше усвідомити ту велетенську роль, яку відіграла ця людина в житті нашого народу, викладачі комісії філологічних дисциплін та студенти нашого коледжу щорічно перегортають сторінки його життя, переконуючись ще раз у тому, що Шевченко — велетень, філософ, сіяч — сіяч розумного, доброго, вічного. Сьогодні ми знову і знову відкриваємо все нового і нового Шевченка, Шевченка — Великого Кобзаря.

Щорічно в нашому коледжі викладачі української мови та літератури, класні керівники готують і проводять заходи приурочені Шевченківським дням: тематичні уроки, бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки. І цей рік не виняток.

10 березня викладач комісії філологічних дисциплін Рудець І.М. підготувала літературне свято "Слава Шевченка - слава України". Своїми виступами студенти доводять, що звертаючись до Кобзаря, вони "пригощаються вічністю", мудрістю, духовно зростають і ще раз переконуються, що Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності, патріотизму і щирої любові до України.