<<< Новини

Місто професій 2017

07 вересня 2017

«Місто Професій»

2 вересня 2017 року в Одесі на території парку ім. Т.Г. Шевченко був проведений національний проект «Місто Професій». Організатором цього проекту виступив Міжнародний діловий журнал Community Business Magazine. Впродовж трьох годин у парковій зоні, де було розгорнуто імпровізоване «Місто Професій», всім охочим дітям віком від 2 до 17 років була надана можливість спробувати себе у різних професіях. За цей час було «працевлаштовано» близько 5000 маленьких «робітників».

Одеський технічний коледж ОНАХТ представив спеціальності «Виготовлення виробів із шкіри» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».

Викладачі разом зі студентами та випускниками циклових комісій спецдисциплін проводили майстер-класи для дітей та їх батьків.

Діти із задоволенням власноруч створювали шкіряні вироби: браслети, намиста, шпильки для волосся, каблучки, сережки, які вони виготовляли як для себе, так і для своїх матусь.

Також діти навчалися створювати кондитерські вироби, використовуючи різні спеціалізовані прилади.

Сумлінні «працівники» отримали не тільки заробітну плату, яку мали можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території «Міста Професій», а також велике захоплення від виконаного завдання. На згадку дітям та батькам залишилися створені ними вироби.

Одеський технічний коледж ОНАХТ разом з цикловими комісіями отримали подяки за формування свідомого вибору професій молодому поколінню.

Навчально-виробничий сектор ОТК ОНАХТ