<<< Новини

Міжнародна виставка Текстилю та моди «Fashion and Textile Exhibition»

26 вересня 2017

20-24 вересня 2017 р. в м. Одеса у виставковому комплексі Одеського порту відбулась II Міжнародна виставка Текстилю та моди «Fashion and Textile Exhibition» у рамках українсько-турецької співпраці в галузі легкої промисловості.

Виставка була спрямована на ознайомлення студентів спеціальностей легкої промисловості, з сучасним асортиментом текстильних матеріалів, модного одягу, шкіряних та хутряних виробів.

Програма виставки була дуже цікавою і насиченою різноманітними майстер-класами від відомих українських та закордонних спеціалістів фешн-індустрії і показами колекцій одягу та аксесуарів провідних дизайнерів України та Туреччини.

Програму супроводжували конкурси із цінними призами, також організатори пригощали гостей смачними солодощами від українських та турецьких виробників.

Студенти та випускники спеціальностей легкої промисловості під керівництвом викладачів коледжу брали активну участь у програмі.

Такі масштабні заходи викликають велику зацікавленість у майбутніх фахівців, в тому числі у студентів коледжу, які безпосередньо брали участь у даній виставці.