<<< Новини

Звіт про День відкритих дверей

19 березня 2017

15 березня в Одеському технічному коледжі ОНАХТ пройшов День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили до актової зали коледжу. До присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу, Заслужений учитель України Коваленко А.В, який привітав гостей та ознайомив їх з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі та відповів на запитання присутніх. Також до майбутніх абітурієнтів звернулася відповідальний секретар приймальної комісії Скорнякова О.В., яка розповіла про роботу приймальної комісії у 2017 році, про роботу підготовчих курсів на базі коледжу.

Завідуючі відділень к.т.н. Суліма Ю.Ю. (електронно-холодильне відділення), Кондратюк В.А. (економічне відділення) та Творіщук І.М. (технологічне відділення) більш детально знайомили абітурієнтів та їх батьків зі спеціальностями відділень, про перспективи навчання у коледжі.

Продовжили захід виступи учасників художньої самодіяльності, міні-театру «Дюк». До уваги гостей - демонстрація колекцій одягу, відеопрезентації спеціальностей та майстер-класи, проведені студентами старших курсів. Гостей частували смачною випічкою.

По завершені заходу усі бажаючі мали можливість більш детально ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, а також отримати більш детальну інформацію.