<<< Новини

Звіт з Дня відкритих дверей!

21 вересня 2017

20 вересня 2017 року в Одеському технічному коледжі Одеської національної академії харчових технологій за сприяння міського центру зайнятості пройшов перший у новому навчальному році День відкритих дверей. Коледж відвідало понад 250 школярів та учителів загальноосвітніх закладів міста Одеси, а також батьків майбутніх абітурієнтів.

Гостей радо зустрічали студенти – представники органів студентського самоврядування та викладачі коледжу.

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили до актової зали коледжу. До присутніх з вітальним словом звернулася відповідальний секретар приймальної комісії Скорнякова О.В., яка ознайомила присутніх з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі. А це 13 спеціальностей та спеціалізацій!

Завідуючі відділень к.т.н. Суліма Ю.Ю. (електронно-холодильне відділення), Воронкова Ю.В. (економічне відділення) та Творіщук І.М. (технологічне відділення) більш детально знайомили абітурієнтів та їх батьків зі спеціальностями відділень, про перспективи навчання у коледжі, про роботу підготовчих курсів на базі коледжу, які допомагають школярам підготуватися до майбутніх вступних іспитів.

Продовжили захід виступи учасників міні-театру «Дюк». До уваги гостей - відеопрезентації спеціальностей та майстер-класи, проведені студентами старших курсів. Представники від кожної спеціальності розповідали про переваги своєї професії, знайомили з тонкощами та секретами своєї спеціальності. Гості коледжу активно брали участь у обговореннях та конкурсах.

Гостей частували смачною випічкою студенти - технологи. Дивували власними колекціями одягу студенти-конструктори одягу. Проводили майстер-клас по експертизі продуктових товарів студенти-товарознавці. Дивували «чудесами» з сухим льодом студенти-холодильщики. Розповідали про власні розробки студенти-електронщики. Студенти економічного напрямку підготовки ділилися секретами своїх спеціальностей.

По завершені заходу усі бажаючі мали можливість більш детально ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, а також отримати більш детальну інформацію від представників адміністрації та викладачів випускаючих циклових комісій.

Дякуємо міському центру зайнятості м.Одеси за співпрацю у проведенні профорієнтаційної роботи.

Чекаємо на нові зустрічі!