Виховна роботаІнформація щодо проведення акцій та конкурсів серед студентів коледжів та ін. навчальних закладів

Інформація про підсумки огляду художньої самодільності учбових груп 1-3 курсів "Студентська весна 2018"

Виховна година на тему: "У світі японської казки"

Згідно плану проведення заходів, присвячених року Японії в Україні, цикловою комісією філологічних дисциплін була проведена відкрита виховна година у групі 2ТТ-19 на тему: «У світі японської казки». Захід проводився у формі розважально-пізнавальної гри, під час якої студенти дізнались багато цікавого про незвичайну країну вранішнього сонця, про історію, культуру, мистецтво, традиції, звичаї японців, що яскраво ілюструються саме через їх народну творчість, фольклор. Адже казка кожного народу — це своєрідне дзеркальце, в якому відображено його уявлення про добро і зло. Вона прославляє хоробрих, що борються за справедливість проти кривди, вихваляє душевну доброту, щедрість, учить поважати старших, батька й матір, засуджує пихатість, зарозумілість, заздрощі й скупість. Японські казки передусім вражають надзвичайною своєрідністю. Це й не дивно: адже Японія довго, особливо в XVII—XIX ст., була відгороджена від зовнішнього світу як морем, так і свавіллям її правителів. Та все одно в казках використовуються сюжети, запозичені в інших країн, зокрема Китаю, Кореї та Індії. Як не дивно, є в японських казках багато спільного і з українськими. Під час гри студенти вчились порівнювати спільні та відмінні ознаки у житті українців та японців через основні теми, мотиви, образи-персонажи казок двох країн. Виявили багато спільних рис у відношенні до природи, проявах людських якостей, принципів, моралі. Такий захід допоміг виховувати повагу до народної творчості, підтримувати стійкий інтерес до казки як до художнього твору повчального та розважального характеру, а також інтерес до духовних надбань людства.

Фотозвіт з огляда-конкурса "Візитка" для груп 1-го курсу

Виховна робота комісії хімічних дисциплін

1. Конкурс «ОТК має талант»
01.11.17 був проведений конкурс «ОТК має талант». В конкурсі прийняли участь 49 участника в трьох намінаціях. Призові місця зайняли та були нагороджені слідуючі учасники: Вокальний конкурс:- Якобчук Н.-3ЕП-26- 1 місце з піснею «Вербова дощечка»

Хореографія: колектив гр. 2МХ-52 та 2ОМД-03 з танцем Контемп «Обійми мене» – 1 місце

 озмовний жанр: Лужецкая А. гр 3МК-15 з віршем «Ей было всего 16» - 1 місце

2. Зустріч з представниками просвітницького медико-психологічного центру «Життя»
11.04.18 була проведена зустріч представників просвітницького медико-психологічного центру «Життя» зі студентами 1-2 курсів всіх спеціальностей. Студенти слухали лекцію «Гімн життю» та приймали активну участь в обговоренні питань, які виникали.

3. Екологічна конференція на тему: «Екологічні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення»
25.10.17 була проведена студентська конференція, на якій студенти доповідали на теми: «Забруднення навколишнього середовища та його наслідки», «Забруднення світового океану», «Проблеми збереження флори та кислотні дощі», «Вплив транспорту на екологію», «Проблеми переробки побутових відходів».

4. Екологічна конференція на тему «Вплив діяльності людини на стан біосфери».
16.11.17 була проведена конференція, на якій було представлено і обговорено дослідницьку роботу студента групи 2КВ-02 Черненко Андрія «Зміна природи на території Калинівської сільської ради під впливом господарської діяльності людини».

5. Конкурс «Цікава хімія»
27.02.18 був проведений конкурс, на якому студенти групи 2ТХ-70 досліджували хімічний склад різних видів води, визначали її твердість і регіони, в яких вода корисніша для споживання.

6. Турнір «Юних хіміків»
14.02.18 відбувався конкурс «Юних хіміків» серед студентів перших курсів групи 1КГ-04, 1 П-04, 1МХ-53. Студенти змагалися в правильному використанні хімічного посуду, приладів та реактивів. А також, в знаннях правил техніки безпеки.

Студенти групи 1КГ-04 отримали перемогу.
7. Міжвузівський брейнринг на базі морехідного коледжу. Студенти групи 1КС-54 взяли участь у міжвузівському студентському брейнрингу, де отримали грамоту за активну участь.

8. Екологічний диспут «Тривожні дзвони».
Студенти групи 1ЕП-28 прийняли участь в екологічному диспуті «Тривожні дзвони», де розглядалися питання про сучасний екологічний стан Одеси та України в цілому.

Виховна робота комісії комісії фізико-математичних дисциплін

Виховна робота комісії спецтехнологій